V ŽIVOTE JE DôLEŽITÝ BALANC

usporiadaná rodina a vzťahy

skvelá práca a kariéra

dostatok času pre teba

tvoje zdravie

MÁŠ HO? CHCEŠ HO MAŤ?


PODNIKAJ S POCITOM SLOBODY

Ak je tvoj najdôležitejší cieľ byť  slobodná, úspešná, pozitívna podnikateľka, manželka, matka a nemôžeš si dovoliť do podnikania investovať, ozvi sa nám :) Neviem, či práve tento smer je presne to, čo by ti sedelo a bolo pre teba, ale veľmi rada sa s tebou o tom porozprávam. Čo robíme? Pôsobíme v oblasti krásy, antiagingu, výživy a zdravého životného štýlu a máme svoj vlastný online biznis.

Chceš mať aj ty slobodné podnikanie bez vstupných investícií, naučiť sa nové veci, ktoré sa posunú nielen pracovne, ale hlavne ľudsky? Tak čítaj ďalej, prípadne mi hneď napíš na facebook - Zuzka Svihlikova alebo e-mail - svihlikova@yahoo.com a dohodneme si krátky 15min rozhovor cez messenger.


Chceš zmenu vo svojom živote? Tak ju urob a nečakaj na zázrak z neba. Jediný zázrak, ktorý môžeš čakať je odmena za tvoju aktivitu a pracovitosť na sebe samom.

-Zuzka Švihlíková


ČO JE PASÍVNY PRÍJEM

a prečo ho mať? 🏝💰

Nie každý má v tomto pojme jasno a tak si hovorím, že prečo o tom nepovedať viac? 👇
Prečítajte si krátky príbeh na vysvetlenie z knihy

💫Moja veľká kniha snov, vízií a cieľov💫

"Bola raz jedna dedinka, v ktorej dlhé roky žili ľudia, ale nemali dostatok pitnej vody. O niekoľko kilometrov ďalej v horách, bol prameň s vodou a dvaja brigádnici Janko a Ferko chodili denne s vedrami po vodu a nosili ju do dediny. 💧

Tú predávali miestnym obyvateľom a takto si zarábali nosením vody od rána do večera.
Jedného dňa sa nad tým Fero zamyslel a povedal si, že to takto ďalej nejde. Keď takto bude nosiť vodu niekoľko rokov, môže si zničiť zdravie. Rozmýšľal, ako to spraviť, aby mohol mať pasívny príjem. 🤔

☝️Jano mal na vec opačný názor. Rohodol sa pracovať ešte viac, aby viac zarobil. Začal nosiť väčšie vedrá, aby predal viac vody a robil aj od skoršieho rána do neskoršieho večera. Bol viac narobený, ale za to bohatší.

🚫Fero prestal nosiť vodu a začal pri prameni kopať. Kopal celé mesiac. Nezarábal nič, lebo nemal čas nosiť vodu, no nedal sa nikým odradiť.

🚘Jano si medzitým kúpil auto a začal voziť do dediny oveľa viac vody. Postupne zbohatol a kúpil si aj väčší dom. Bol spokojný. No väčšinu svoho času musel nosiť vodu a tak na ostatné veci nezostával čas. 🕰

🧠Fero medzitým kopal a kopal. Jedného dňa do výkopu zakopal potrubie a od prameňa v horách ním priviedol vodu k ľuďom do dediny. Odvtedy voda nepretržite tečie. Fero teraz sedí na terase svojej vily a peniaze za vodu mu neustále pritekajú na účet. Takto si Fero vybudoval pasívny príjem. Fero môže relaxovať alebo cestovať a jeho príjem stále tečie🏝🏡💰

🤔A čo Jano? Možno až teraz pochopil, že pasívny príjem je úplne niečo iné, ako aktívny príjem. Od Jana už teraz vodu nikto nekupuje. Keď si spočítal svoje náklady a auto a svoj pracovný čas, voda začala byť pre ľudí drahá.
Ferova voda je naopak oveľa lacnejšia, nakoľko už nepotrebuje investovať ďalšie náklady a voda tečie nepretržite. Pasívny príjem mu dáva finančnú slobodu."

Ja som si už vybrala a ty? Ak chceš vedieť viac, opýtaj sa ma 💌


VNÚTORNÝ STRACH NÁM BRÁNI V ROZVOJI A POSUNU VPRED

Strach má každý z nás a z rôznych vecí, je len na nás individuálne ako ho prekonáme. Nikto z nás to nemá ľahšie, ani ťažšie, každý z nás to má len iné a inak to prežíva. Prekonaj strach a dostaneš sa ďalej. Ja som dlho prekonávala strach z toho, čo povedia druhí ľudia a nakoniec som zistila, že vlastne to nie je úplne podstatné. Dôležité je, či sa ja cítim šťastná a sama sebou. Snívajte, plňte si sny, buďte sami sebou a nebojte sa akcie. Polož si otázku, čo najhoršie sa ti môže stať ak urobíš danú akciu? Viac na mojom videu TU

 Koľko do toho vložíš, toľko sa ti vráti spať!


NÁŠ TÍM

Vzájomne sa podporujeme, inšpirujeme sa a pomáhame si. Ak sa staneš našou súčasťou, staneš sa súčasťou pozitívnych a úspešných ľudí, ktorí majú profesionálny prístup. Všetci pracujeme online a dostávame tak slobodu, priestor na seba samých a svoju rodinu.

Len ako tím dokážeme byť úspešní, bez ľudí by to celé proste nešlo!


ÚŽASNÉ RÁNA A PONDELKY

Čo keby si sa v pondelok ráno zobudil s fantastickým pocitom, na mieste, ktoré miluješ a zistil by si, že cez noc si si zarobil peniaze bez toho, že by si o tom vedel? Emailom dostaneš informáciu. Znie to ako sen, že? Ono je to však realita. Dokážeš si riadiť svoj čas, peniaze, slobodu, môžeš byť kdekoľvek na svete, nepotrebuješ priestory a ani platiť mesačný nájom alebo svojich zamestnancov.

Pondelky a rána sú v poriadku, pokiaľ máš tú správnu prácu!


MOŽNOSTI DNEŠNEJ DOBY

1. Byť online je dnes trend, tak prečo to nevyužiť? Každý je dnes predsa online. Nakupujeme online, komunikujeme online.

2. Môžeš mať svojich ľudí po celom svete, záleží len na tebe kam to posunieš.

3. Nepotrebuješ do toho investovať peniaze, potrebuješ sa tomu len venovať, posúvať, vzdelávať a zapojiť vlastnú fantáziu. 

4. To, čo vybuduješ a získaš je tvoje, tvoj biznis a tvoje peniaze.

5. Ak chceš začať, všetko, čo k tomu potrebuješ na začiatku je telefón, PC alebo tablet a vlastné nápady.

Byť online sa dnes oplatí!


PÝTAŠ SA ČI JE TO PRE TEBA?

Úspech nie je o tom, či na to máš alebo nie, či to máš jednoduchšie alebo ťažšie. Úspech je o tom, či chceš, vykročíš  z pohodlnosti a nasleduješ svoje sny. Tento biznis je úplne pre každého, vyberáme si však ľudí do nášho tímu. Nájde sa v nej hlavne ten, kto sníva, kto už nechce byť v práci 45 rokov a čakať na dôchodok, kto che mať dovolenku ako sám chce, kto sa chce venovať aj sebe a svojej rodine, kto chce zobrať svoj život do vlastný rúk, kto sa nebojí prekračovať svoju pohodlnú zónu.

Si tvorcom vlastného života!


AKO TO ROBÍME MY

1. Cez atraktívny marketing, čiže propagácia cez seba, svoje výsledky a životný štýl. Neponúkame, nenútime, neotravujeme, ale inšpirujeme a pomáhame.

2. Využívame sociálne siete alebo osobný kontakt a stretnutia (ako to budeš robiť ty je na tebe).

3. Máme vlastné KNOW-HOW, ktoré ťa naučíme.

4. Učíme sa zariadiť si do budúcna pasívny príjem (čiže príjem, ktorý dostaneme aj napriek tomu, že v danom momente nepracujeme).

Nemusíš zaniknúť s davom, vynikni a dvere sa ti otvoria!


VŠETKO JE LEN V NAŠICH HLAVÁCH

Zmeniť myslenie je jedna z najťažších vecí v živote, ak sa ti to podarí, si víťaz. Mne samej to trvalo veľmi dlho a ešte stále na sebe pracujem. Pomohli a pomáhajú mi v tom životné okolnosti, program RESTART 21, skvelé knižky (od Brian Tracy, Pierre Franckh, Miguel Ruiz), inšpiratívny ľudia a moja práca na sebe samej. Nikdy som nebola veľký čitateľ kníh, no keď som pochopila, že úspešná cesta  vedie aj práve cez toto, začala som po nej kráčať. Začni aj ty a naučíš sa veľmi veľa a ja ti veľmi rada odovzdám to, čo som sa sama naučila. Základ je CHCIEŤ :)

"Otvorte sa zmenám, ale nestrácajte svoje vlastné hodnoty."—  Dalajláma


NÁŠ TÍM A PREČO TO ROBÍME?

Zuzka Švihlíková, online podnikateľka, snílek a Life Coach. Milujem svoju rodinu a prácu, ktorú robím.

"Keď s tým začnete, máte pochybnosti, neskôr vám to dochádza o čo ide a nakoniec zistíte, že je to ponuka snov, ktorá sa neodmieta a ktorej sa nevzdáte. Jediné, čo potrebujete je CHCIEŤ a VENOVAŤ sa tomu. Dáva mi to pocit šťastia, sebarealizácie, posunu vpred, rozvoj a pocit uplatnenia sa. Som naozaj šťastná a sama sebou aj vďaka tejto skvelej príležitosti. To nie je len práca, to je hobby a životná cesta."

Veronika Vydrová, vždy usmiata mamina 2 detí na materskej dovolenke

"Prečo podnikám online? Lebo je to niečo čo môžem využiť dva v jednom, keď som online tak teraz aj zarábam, ale nie len preto lebo keď som sa priblížila bližšie k tejto značke uvidela som, že to nie sú len keci, ale že to čo ponúkam tak to aj platí. Preto je to super a takým to spôsobom by som chcela pomáhať každému, kto ma s čím problém, či už je to krása alebo zdravie. Teraz túto prácu, keď to smiem tak nazvať, skôr môžem povedať že hobby milujem. Tým, že som kozmetička tak už svojím spôsobom pomáham a tým, že som sa dostala k takej to značke, ktorú už nevymením. Ďakujem naozaj tebe Zuzka Švihlíková si úžasný mentor, úžasná osoba a človek."

Marci Craig, kreatívna mamina na materskej dovolenke

"Ja robím túto prácu zatiaľ ako svoje hobby. Je to súčasť niečoho čo som študovala a rada pomáham druhým ľuďom. Online biznis mi dal veľmi veľa, nakoľko spoznala som veľa pozitívnych a inšpiratívnych ľudí...podstata budovania si svojho biznisu je stále sa učiť, vzdelávať a hlavne odovzdávať informácie ďalej a prekonávať sám seba. Nikdy, ale nikdy sa netreba vzdávať pri prvých prekážkach. Sú tu na to, aby nás robili lepšími a hlavne nás to ženie k vytváraniu si nových a nových cieľov. Ďakujem aj za Tvoju podporu Zuzka a to, že si moja mentorka."

Laura Takáčová Pisarčíková, krásna mamina, ktorá stíha všetko.

Len nedávno som sa začala robiť Online biznis a myslím si,že lepšia práca sa robiť ani nedá. Nielen,že mám doma tie najkvalitnejšie produkty vďaka, ktorým vyzerám krajšie,žijem zdravšie a cítim sa lepšie,ale môžem si vďaka ním aj zarobiť a to aj na Materskej 😊 Je super sa venovať deťom doma a zároveň aj zarábať. Či sedím, ležím alebo kojím zároveň aj zarábam 👌stačí byt online 🙂 Myslím si,že táto práca je najjednoduchšia a bude baviť každého ak si ju vyskúša a dá do nej všetko 😉❤️

Tatiana Macejová, veľmi aktívna mamina dvoch detí s neskutočnou motiváciou a odhodlanosťou

Byť online biznis maminou je to najlepšie, čo ma mohlo stretnúť počas materskej. Získavam nove kontakty, komunikujem s ľuďmi čo mnohým ženám chýba. Pracujem z pohodlia domova a môžem sa venovať naplno svojim deťom, rodine a koníčkom. Oslovilo ma to hlavne z dôvodu aby som svoje ja ozdravila. Sme ženy sa musíme o seba starať (mali by sme sa). Za to môžem poďakovať Veronike že ma do biznisu dotiahla a ukázala mi, že netreba sa báť nových vecí, stačí len chcieť a vytrvať. Ovocie príde postupne. Zuzke môžem ďakovať za to, že nás usmerňuje ako sa len dá a dodáva nám tu najlepšiu energiu každý deň. Byť online v biznise je to najlepšie a najjednoduchšie. Nebojte sa a pridajte sa k nám 🙂

Silvia Kundrátová, úspešná podnikateľka s vlastnou značkou Creativo moda mk a matka

Prečo práve tento biznis? Lebo ja ponúkam kvalitu, o ktorej som sama presvedčená, že je dobrá aj z vonku aj z vnútra. Lebo si môžem sama určovať čas práce, nie som závislá na nikom, môžem podnikať bez kapitálu, proste robím niečo, čo má baví a robí ma šťastnou :)

Katarína Malá, nezastaviteľná mamina dvoch detí, makač bez výhovoriek a vždy s úsmevom

Prečo som sa rozhodla pre tento biznis? Robím to pár mesiacov a nemohla som urobiť lepšie rozhodnutie. Nielenže výrobky pomáhajú mne a mojej rodine. Ale môžem pomáhať ostatným ľuďom. A to ma teší. Môžem sa pri tom venovať svojim deťom a svojej rodine a dokonca mam čas i pre seba. Zarábať cez sociálne siete je najlepšia voľba.

Zuzana Slobodová, milá žienka, ktorá hľadala zmenu, chcela sa posunúť vpred a myslieť pozitívne

Vždy som snívala o práci pri ktorej môžem mať aj voľnosť a môžem svoj život žiť na plno.
Po dlhom sledovaní ľudí čo žijú život presne tak, ako by som ja chcela som sa rozhodla aj ja pre online biznis.
Prečo online?! Pretože čo je lepšie ako pracovať v pohodlí domova alebo v kaviarni pri káve či pri obede 🙂
Dáva mi to možnosť spoznať nových ľudí, naučiť sa veľa nových vecí, zlepšiť môj životný štýl a ešte si aj privyrobiť.
Som vďačná za túto príležitosť a verím, že sa dostanem tam kde som vždy chcela byť 🙂


"Čím ťažšie pracuješ, tým lepšie dostaneš."

-Brian Tracy