V živote je dôležitý balanc

tvoje zdravie

skvelá práca a kariéra

usporiadaná rodina a vzťahy

dostatok času pre seba

sloboda

Máš ho?

Chceš ho mať?


PODNIKAJ S POCITOM SLOBODY

Ak je tvoj najdôležitejší cieľ byť  slobodný, úspešný, pozitívny, podnikavý, manžel/-ka, otec/matka a nemôžeš si dovoliť do podnikania investovať, ozvi sa nám 🙂 Neviem, či práve tento smer je presne to, čo by ti sedelo a bolo pre teba, ale veľmi radi sa s tebou o tom porozprávame. Čo robíme? Pôsobíme v oblasti zdravého životného štýlu a máme svoje vlastné podnikanie.

Chceš mať aj ty slobodné podnikanie bez vstupných investícií, naučiť sa nové veci, ktoré ťa posunú nielen pracovne, ale hlavne ľudsky? Tak čítaj ďalej, prípadne nám hneď napíš na facebook - Zuzka Svihlikova alebo e-mail - svihlikova@yahoo.com a dohodneme si krátky 15min rozhovor cez messenger.

Chceš zmenu? Tak ju urob. -Zuzka Švihlíková


ČO JE PASÍVNY PRÍJEM a prečo ho mať? 🏝💰

Ak uprednostňuješ video, tak klikni

Nie každý má v tomto pojme jasno a tak si hovorím, že prečo o tom nepovedať viac? 👇
Prečítajte si krátky príbeh na vysvetlenie z knihy

💫Moja veľká kniha snov, vízií a cieľov💫

"Bola raz jedna dedinka, v ktorej dlhé roky žili ľudia, ale nemali dostatok pitnej vody. O niekoľko kilometrov ďalej v horách, bol prameň s vodou a dvaja brigádnici Janko a Jožko chodili denne s vedrami po vodu a nosili ju do dediny. 💧

Tú predávali miestnym obyvateľom a takto si zarábali nosením vody od rána do večera.
Jedného dňa sa nad tým Jožo zamyslel a povedal si, že to takto ďalej nejde. Keď takto bude nosiť vodu niekoľko rokov, môže si zničiť zdravie. Rozmýšľal, ako to spraviť, aby mohol mať pasívny príjem. 🤔

☝️Jano mal na vec opačný názor. Rohodol sa pracovať ešte viac, aby viac zarobil. Začal nosiť väčšie vedrá, aby predal viac vody a robil aj od skoršieho rána do neskoršieho večera. Bol viac narobený, ale za to bohatší.

🚫 Jožo prestal nosiť vodu a začal pri prameni kopať. Kopal celé mesiac. Nezarábal nič, lebo nemal čas nosiť vodu, no nedal sa nikým odradiť.

🚘Jano si medzitým kúpil auto a začal voziť do dediny oveľa viac vody. Postupne zbohatol a kúpil si aj väčší dom. Bol spokojný. No väčšinu svoho času musel nosiť vodu a tak na ostatné veci nezostával čas. 🕰

🧠Jožo medzitým kopal a kopal. Jedného dňa do výkopu zakopal potrubie a od prameňa v horách ním priviedol vodu k ľuďom do dediny. Odvtedy voda nepretržite tečie. Jožo teraz sedí na terase svojej vily a peniaze za vodu mu neustále pritekajú na účet. Takto si Jožo vybudoval pasívny príjem. Jožo môže relaxovať alebo cestovať a jeho príjem stále tečie🏝🏡💰

🤔A čo Jano? Možno až teraz pochopil, že pasívny príjem je úplne niečo iné, ako aktívny príjem. Od Jana už teraz vodu nikto nekupuje. Keď si spočítal svoje náklady a auto a svoj pracovný čas, voda začala byť pre ľudí drahá.
Jožova voda je naopak oveľa lacnejšia, nakoľko už nepotrebuje investovať ďalšie náklady a voda tečie nepretržite. Pasívny príjem mu dáva finančnú slobodu."


VNÚTORNÝ STRACH NÁM BRÁNI V ROZVOJI A POSUNU VPRED

Strach má každý z nás a z rôznych vecí, je len na nás individuálne ako ho prekonáme. Nikto z nás to nemá ľahšie, ani ťažšie, každý z nás to má len iné a inak to prežíva. Prekonaj strach a dostaneš sa ďalej. Ja som dlho prekonávala strach z toho, čo povedia druhí ľudia a nakoniec som zistila, že vlastne to nie je úplne podstatné. Dôležité je, či sa ja cítim šťastná a sama sebou. Snívajte, plňte si sny, buďte sami sebou a nebojte sa akcie. Polož si otázku, čo najhoršie sa ti môže stať ak urobíš danú akciu?

 Koľko do toho vložíš, toľko sa ti vráti spať!


NÁŠ TÍM

Vzájomne sa podporujeme, inšpirujeme sa a pomáhame si. Ak sa staneš našou súčasťou, staneš sa súčasťou pozitívnych a úspešných ľudí, ktorí majú profesionálny prístup. Všetci pracujeme online a dostávame tak slobodu, priestor na seba samých a svoju rodinu.

Len ako tím dokážeme byť úspešní, bez ľudí by to celé proste nešlo!


ÚŽASNÉ RÁNA A PONDELKY

Čo keby si sa v pondelok ráno zobudil s fantastickým pocitom, na mieste, ktoré miluješ a zistil by si, že cez noc si si zarobil peniaze bez toho, že by si o tom vedel? Emailom dostaneš informáciu. Znie to ako sen, že? Ono je to však realita. Dokážeš si riadiť svoj čas, peniaze, slobodu, môžeš byť kdekoľvek na svete, nepotrebuješ priestory a ani platiť mesačný nájom alebo svojich zamestnancov.

Pondelky a rána sú v poriadku, pokiaľ máš tú správnu prácu!


MOŽNOSTI DNEŠNEJ DOBY

1. Byť online je dnes trend, tak prečo to nevyužiť? Každý je dnes predsa online. Nakupujeme online, komunikujeme online.

2. Môžeš mať svojich ľudí po celom svete, záleží len na tebe kam to posunieš.

3. Nepotrebuješ do toho investovať peniaze, potrebuješ sa tomu len venovať, posúvať, vzdelávať a zapojiť vlastnú fantáziu. 

4. To, čo vybuduješ a získaš je tvoje, tvoj biznis a tvoje peniaze.

5. Ak chceš začať, všetko, čo k tomu potrebuješ na začiatku je telefón, PC alebo tablet a vlastné nápady.

Byť online sa dnes oplatí!


PÝTAŠ SA ČI JE TO PRE TEBA?

Úspech nie je o tom, či na to máš alebo nie, či to máš jednoduchšie alebo ťažšie. Úspech je o tom, či chceš, vykročíš  z pohodlnosti a nasleduješ svoje sny. Tento biznis je úplne pre každého, vyberáme si však ľudí do nášho tímu. Nájde sa v nej hlavne ten, kto sníva, kto už nechce byť v práci 45 rokov a čakať na dôchodok, kto che mať dovolenku ako sám chce, kto sa chce venovať aj sebe a svojej rodine, kto chce zobrať svoj život do vlastný rúk, kto sa nebojí prekračovať svoju pohodlnú zónu.

Si tvorcom vlastného života!


AKO TO ROBÍME MY

1. Cez atraktívny marketing, čiže propagácia cez seba, svoje výsledky a životný štýl. Neponúkame, nenútime, neotravujeme, ale inšpirujeme a pomáhame.

2. Využívame sociálne siete alebo osobný kontakt a stretnutia (ako to budeš robiť ty je na tebe).

3. Máme vlastné KNOW-HOW, ktoré ťa naučíme.

4. Učíme sa zariadiť si do budúcna pasívny príjem (čiže príjem, ktorý dostaneme aj napriek tomu, že v danom momente nepracujeme).

Nemusíš zaniknúť s davom, vynikni a dvere sa ti otvoria!


VŠETKO JE LEN V NAŠICH HLAVÁCH

Zmeniť myslenie je jedna z najťažších vecí v živote, ak sa ti to podarí, si víťaz. Nám obome to trvalo veľmi dlho a ešte stále na sebe pracujem. Pomohli a pomáhajú nám v tom životné okolnosti, skvelé knižky (od Brian Tracy, Pierre Franckh, Miguel Ruiz, Peter Krištofovič...), inšpiratívny ľudia a naša práca na sebe samých. Nikdy sme neboli veľkí čitatelia kníh, no keď sme pochopili, že úspešná cesta  vedie aj práve cez toto, začali sme po nej kráčať spoločne. Začni aj ty a naučíš sa veľmi veľa a my dvaja ti veľmi radi odovzdáme to, čo sme sa sami naučila. Základ je CHCIEŤ 🙂

"Celý život som sa snažil zapadnúť medzi ostatných, nepodarilo sa mi to..." - Jozef Štrbák


Chcem sa oslobodiť od zamestnania!!!

Kontaktuj nás na ktorýkoľvek kontakt na lište nižšie.